Aktuality

MBPFW 2020

Tereza VU se po dvouleté pauze vrací zpět do businessu. A otevřela nový ateliér v Pařížské!

Ve středu 6. 9. otevřela Tereza VU, návrhářka luxusního spodního prádla s důrazem na kvalitní materiály, precizní střihy a bezchybné provedení, svůj nový ateliér. Spolu s tím v rámci letošního Mercedes Benz Prague Fashion Weeku exkluzivně představila i svou novou capsule collection. Tu navrhla právě pro tuto příležitost.

Kolekce je inspirována zdobným prostorem Pařížské 11, kde se nový ateliér nachází. Skládá se z pěti setů a každý z nich je propracovaný do nejmenších detailů. Vrstvené francouzské krajky, hedvábí, precizní střihy s haute couture prvky. Jak sama Tereza VU říká, je to velice náročná ruční práce. „Všechno prádlo logicky šiju na míru a každá klientka se ke mně může objednat a společně vybereme to, co jejímu stylu a typu postavy nejlépe sedne. Ale to, co jsem promítla do nové mini kolekce, je přesně můj styl. Éterické, snové, originální spodní prádlo s příběhem. To mě baví. Nové prostory jsem si zamilovala na první pohled a věřím, že pro mě budou ještě velkou inspirací,“ dodává Tereza.

MBPFW 2020

Přehlídka Terezy Vu FW2020 se uskuteční v rámci jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week v sobotu 5. 9. 2020 v Klášteře svatého Gabriela.

MBPFW 2019

V rámci březnového MBPFW 2019 byla představena kolekce FW19 „I hvězdy hasnou“. Na přehlídce, která proběhla v prostorách OD Kotva, bylo uvedeno 18 modelů.

MBPFW 2018

V rámci zářijového MBPFW 2018 byla představena kolekce SS19 „Pleasure Garden“. Na přehlídce, která proběhla opět v prostorách Clam-Gallasova paláce, bylo uvedeno 15 modelů.

MBPFW 2018

Na březnovém MBPFW 2018 byla představena kolekce FW18 „Every Good Girl´s Wild Dream“. Pop – up kolekce se uskutečnil v krásných prostorách Clam- Gallasova paláce v rámci Opening Coctailu by Maison Francis Kurkdjian & SOHO.