O značce

V Londýně jsem strávila sedm let a kromě vzdělání mi britská metropole přinesla i první zkušenosti z praxe. Nejen, že jsem spolupracovala na tvorbě mnoha kolekcí společenských a večerních šatů, především jsem se snažila budovat to, v čem jsem vždy viděla svoji budoucnost - vlastní značku Tereza Vu., zaměřenou v první řadě na rafinované dámské spodní prádlo.

Prorazit v našich končinách zrovna v této oblasti není snadné, ačkoliv já vždy zastávala názor, že krásné české ženy a krásné spodní prádlo k sobě neodmyslitelně patří. Ani přes náročnější začátky jsem se této vize nevzdala a vyplatilo se. Dnes se pravidelně účastním prestižních módních akcí jako jsou Mercedes Benz Prague Fashion Week, Designblok či Prague Fashion & Beauty. Věnuji se ale i charitativním projektům, za zmínku stojí například kolekce Autista pro Nadační fond Autalk Kateřiny Sokolové nebo benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus.

Moji práci můžete vidět na různých módních a společenských akcích, v obchodech i galeriích po celé České republice i v zahraničí a především v mém vlastním butiku na pražské Letné, kde máte možnost si ji přímo “osahat” a zjistit, co by slušelo právě Vám. Pak už je jen krůček k tomu, abych pro Vás ušila kousek přímo na míru. Své modely totiž zpravidla vyrábím na zakázku, protože u spodního prádla není nic důležitějšího, než aby své majitelce skvěle sedělo.